NM Senior 2017 – Startliste

Tysvær VK

 

Startliste NM Senior 2017
Vekt- Kropps- Kate- Fødsels- Start Navn Lag Rykk Støt
klasse vekt gori dato nr 1 2 3 1 2 3
  Pulje 1 lørdag 18.02 11
62   UM 24.09.00   Kim Aleksander Kværnø Hitra VK
62   SM 23.07.96   Jan Sander Herje Oslo AK
62   UM 25.11.01   Aron Süssmann Stavanger VK
62   JM 17.02.97   Andreas klinkenberg Hillevåg AK
62   UM 19.12.00   Marcus Bratli AK Bjørgvin
62   SM 04.01.00   Robert Andre Moldestad Breimsbygda IL
69   SM 01.08.95   Richard Minge T & IL National
69   SM 29.04.91   Fredrik Paulsberg Trondheim AK
69   JM 16.07.98   Alexander Kolstø Våge Tysvær VK
69   SM 06.07.93   Christian Lysenstøen Spydeberg Atletene
69   SM 14.04.91   Daniel Roness Spydeberg Atletene
  Pulje 2 lørdag 18.02 8
53   SK 15.06.89   Hilde Svalheim Markussen Trondheim AK
53   UK 11.01.01   Helene Skuggedal Larvik AK
53   UK 05.02.00   Tiril Boge AK Bjørgvin
53   SK 17.12.92   Sandra Trædal Tambarskjelvar IL        
53   JK 13.04.98   Bettine Carlsen AK Bjørgvin
53   SK 28.07.93   Katarina Torrissen Trondheim AK
53   SK 20.03.94   Sarah Hovden Øvsthus AK Bjørgvin
53   JK 12.09.96   Rebekka Tao Jacobsen Larvik AK
  Pulje 3 lørdag 18.02 14
77   SM 09.11.96   Runar Klungervik Hitra VK
77   SM 3007.93   Tarjei Breivik Trondheim AK
77   M1 15.06.78   Ronny Matnisdal Vigrestad IK
77   SM 02.09.94   Jantsen Øverås Tambarskjelvar IL
77   SM 05.01.95   Roger B. Myrholt Tønsberg-Kam.
77   SM 27.05.89   Alexander Hanssen Nidelv IL
77   JM 01.02.99   Eskil Andersen Stavanger VK
77   SM 01.07.90   Raymond Toft Trondheim AK
77   SM 21.04.93   Jon Kenneth Olderbø Stavanger VK
77   UM 08.12.01   Øystein Aleksander Skauge Nidelv IL
77   SM 24.02.98   Sigurd Kristoffer Notøy AK Bjørgvin
77   SM 22.01.91   Bjørn Emil Evensen Trondheim AK
77   SM 25.02.92   Sveinung Isaksen Nidelv IL
77   M3 28.04.70   Jan Robert Solli Tønsberg-Kam.
  Pulje 4 lørdag 18.02 9
58   SK 18.07.88   Camilla Carlsen AK Bjørgvin
58   SK 23.04.90   Zekiye C. Nyland Tysvær VK        
58   SK 14.08.92   Sol Anette Waaler Trondheim AK        
58   SK 23.06.98   Thi Thi Minh Tran Hillevåg AK        
58   SK 16.06.96   Kamilla Storstein Grønnestad Haugesund VK        
58   SK 05.04.92   Camilla Simonsen Brustad Spydeberg Atletene        
58   SK 13.11.92   Ragnhild Haug Lillegård Oslo AK
58   SK 10.10.91   Kristin Solbakken Nidelv IL
58   SK 29.03.93   Emelie Førstemann Nilsen Oslo AK
  Pulje 5 lørdag 18.02 15
63   K1 10.09.81   Jannicke Aasen Hillevåg AK
63   SK 24.02.92   Anna-Lykke Sandvik Tønsberg-Kam.
63   SK 14.03.90   Mari Rotmo Trondheim AK
63   JK 17.10.98   Celina Ramstad Stavanger VK
63   UK 09.09.00   Solveig Smistad Stavanger VK
63   SK 09.03.92   Tonje Boge AK Bjørgvin
63   SK 27.07.92   Lene Telle Haugesund VK
63   K1 27.11.82   Oddry Folkestad Tønsberg-Kam.
63   SK 20.10.90   Iselin Hatlenes AK Bjørgvin
63   SK 10.09.93   Celine Mariell Bertheussen Spydeberg Atletene
63   SK 16.03.90   Ingeborg Bern Egeland AK Bjørgvin
63   JK 01.01.97   Emma Hald AK Bjørgvin
63   SK 25.02.91   Mia Tiller Mjøs Trondheim AK
63   SK 17.07.89   Anita Skimten Monsen Oslo AK
63   SK 17.08.89   Ine Andersson Tambarskjelvar IL
  Pulje 6 lørdag 18.02 16
85   SM 01.10.90   Ruben Wåge Kristiansen Trondheim AK
85   SM 10.01.94   Lars Espedal AK Bjørgvin
85   SM 08.01.89   Anders Albert Nidelv IL
85   SM 28.05.86   Patricio Yanez AK Bjørgvin
85   SM 10.01.95   Stian Hanssen Nidelv IL
85   SM 16.04.86   Sigleif Myklebust Ravnestad Tysvær VK
85   SM 10.08.90   Stefan Revang Tromsø AK
85   M4 14.03.63   Bjørnar Olsen Grenland AK
85   SM 26.02.93   Gabriel Carvajal Hitra VK
85   SM 21.06.84   Kenneth Friberg Oslo AK
85   SM 17.10.89   Magnus German Hove Trondheim AK
85   SM 27.12.93   Roy Sømme Ommedal Vigrestad IK
85   SM 22.04.86   Przemyslaw Indy Sobka Christiania AK
85   SM 08.07.91   Eirik Mølmshaug Lørenskog AK
85   JM 23.06.98   Izak Süssmann Stavanger VK
85   SM 26.11.86   Morten Almås Nidelv IL
  lørdag totalt 73
  Pulje 7 søndag 19.02 7
85   SM 23.11.89   Robin Lee Lange AK Bjørgvin
85   SM 11.01.89   Leik Simon Aas T & IL National
85   SM 19.07.95   Mats Olsen Tønsberg-Kam.
85   JM 04.01.97   Ole Magnus Strand Hitra VK
85   SM 22.06.85   Tomas Fjeldberg Spydeberg Atletene
85   SM 09.05.92   Sebastian Farmen Larvik AK
85   SM 22.05.88   Jarleif Amdal Tønsberg-Kam.
  Pulje 8 søndag 19.02 10
69   SK 01.07.89   Birgitte Lund Fredriksen Hillevåg AK
69   SK 02.02.84   Marie Mossige Grythe Christiania AK
69   UK 21.01.01   Sofie Prytz Løwer Larvik AK
69   SK 17.09.88   Janicke Walle Jensen Christiania AK
69   SK 05.07.89   Mariel Rørstdbotnen Tambarskjelvar IL
69   SK 14.11.85   Marianne Hasfjord AK Bjørgvin
69   SK 08.07.94   Kristine Skogen Revang Trondheim AK
69   SK 22.12.93   Anna Tolås Omdal Vigrestad IK
69   SK 27.03.92   Janne Skorpen Knudsen AK Bjørgvin
69   SK 11.05.92   Marit Årdalsbakke Tambarskjelvar IL
  Pulje 9 Søndag 19.02 8
75   SK 27.11.90   Stine Mari Hasfjord AK Bjørgvin
75   SK 21.04.87   Elisabeth Settem Trondheim AK
75   SK 02.08.91   Tiril Tøien Nidelv IL
75   SK 01.01.89   Melissa Schanche Spydeberg Atletene
75   SK 15.04.90   Asta Rønning Fjærli Trondheim AK
75   SK 04.06.84   Ingvild Brynjulfsen Trondheim AK
90   SK 15.06.94   Martine Halvorsen Sønju Trondheim AK
90   SK 25.09.93   Mari Henrikke Pedersen Eide Trondheim AK
  Pulje 10 søndag 19.02 16
94   SM 17.12.84   Lubomir Kafonek Trondheim AK
94   SM 07.03.93   Laurits Hamre AK Bjørgvin
94   SM 26.12.87   Geir Amund Svan Hasle Nidelv IL
94   SM 03.06.87   Kim Helge Mo Vigrestad IK
94   SM 02.05.92   Jardar Tøn Gjøvik AK
94   SM 30.08.88   Bent Furevik Lørenskog AK
94   SM 27.04.90   Dag Aleksander Klethagen Gjøvik AK
94   SM 02.10.90   Kritoffer Ytterbø Trondheim AK
94   SM 05.08.85   Tomas Erlandsen Lørenskog AK
94   SM 07.09.88   Håvard Grostad Nidelv IL
94   SM 16.03.95   Tore Gjøringbø Tambarskjelvar IL
94   SM 23.09.86   Christer Idland Hillevåg AK
94   SM 18.04.93   Kevin Lund Hitra VK
94   SM 06.08.95   Håkon Lorentzen AK Bjørgvin
94   SM 17.11.87   Fabian Fosse AK Bjørgvin
94   JM 11.08.96   Mathias Hybertsen Nidelv IL
  Pulje 11 søndag 19.02 10
105   SM 21.11.92   Sindre Rørstadbotnen Tambarskjelvar IL
105   SM 27.07.96   Bjørn Christian Stabo-Eeg Gjøvik AK
105   SM 02.06.95   Hans Magnus Kleven Spydeberg Atletene
105   SM 23.06.87   Tor Kristoffer Klethagen Gjøvik AK
105   SM 03.11.89   Axel Hagen Nidelv IL
105   SM 07.05.91   Phillip Houghton AK Bjørgvin
105   SM 02.03.84   Ørjan Hagelund Vigrestad IK
105   M2 06.05.73   Ronny Fevåg Trondheim AK
105   SM 19.09.88   Lars Joachim Nilsen T & IL National
105   SM 24.12.89   Kim Eirik Tollefsen Tønsberg-Kam.
  Pulje 12 søndag 19.02 7
+105   SM 03.02.89   Ove Hordnes AK Bjørgvin
+105   SM 08.07.90   Vebjørn Varlid Tambarskjelvar IL
+105   SM 17.11.91   Tord Gravdal Vigrestad IK
+105   M2 30.03.76   Børge Aadland AK Bjørgvin
+105   SM 26.10.88   Jon Peter Ueland Vigrestad IK
+105   SM 20.11.88   Kristian Kvalen Nidelv IL
+105   SM 14.12.89   Jan Egil Austerheim Tysvær VK
  Totalt søndag 58
Sum totalt Lørdag og søndag 131
             
  Forfall: 0
             

Comments are closed.