NM Junior 2017 – Startliste

Vigrestad logoLogo - NVF

NM Junior i Vigrestadhallen, lørdag 29. april 2017,
nærmer seg.

NM JUNIOR 2017 – STARTLISTE
Vekt-klasse Kate-gori Fødsels-dato Navn Lag  
         
  Pulje 1, lørdag 29.04. 14
48 JK 18.12.98 Selina Fredsvik Hillestad Haugesund VK
53 UK 04.06.01 Tonje H. Eide Tysvær VK
53 UK 11.01.01 Helene Skuggedal Larvik AK
53 JK 02.12.97 Alice Bråtveit Kirketeig Tysvær VK
53 JK 13.04.98 Bettine Carlsen AK Bjørgvin
53 UK 05.02.00 Tiril Boge AK Bjørgvin
58 JK 23.11.99 Maithe Eilander Breimsbygda IL
58 JK 08.01.99 Tina Marita Kværnø Hitra VK
63 JK 31.05.99 Lene Garvik Vigrestad IK
63 UK 20.01.00 Oda Helen Sunde Svendsen Jølster IL
63 JK 16.03.99 Lone Austerheim Tysvær VK
63 UK 21.01.01 Sofie Prytz Løwer Larvik AK
63 JK 26.06.97 Serina Eikemo Kallevik Tysvær VK
63 JK 01.01.97 Emma Hald AK Bjørgvin
  Pulje 2, lørdag 29.04. 15
62 UM 21.09.00 Eddy Knutshaug Hitra VK
62 UM 24.09.00 Kim Aleksander Kværnø Hitra VK
62 UM 02.01.01 Aron Süssmann Stavanger VK
62 JM 17.03.97 Andreas Klinkenberg Hillevåg AK
62 UM 19.12.00 Marcus Bratli AK Bjørgvin
69 UM 04.01.00 Robert Andre Moldestad Breimsbygda IL
69 UM 15.07.01 Simon Størseth Trondheim AK
69 JM 16.07.98 Alexander Kolstø Våge Haugesund VK
77 UM 22.10.01 Torgeir A. H. Bentsen Stavanger VK
77 UM 08.12.01 Øystein Aleksander Skauge Nidelv IL
77 JM 18.12.97 Vemund Holstad Tambarskjelvar IL
77 JM 25.02.98 Martin Pedersen Ludvigsen Stavanger VK
77 UM 19.11.00 Stephan Paulsen Hitra VK
77 JM 24.02.98 Sigurd Kristoffer Notøy AK Bjørgvin
77 JM 01.02.99 Eskil Andersen Stavanger VK
  Pulje 3, lørdag 29.04. 7
69 UK 23.06.00 Vilde Sårheim Breimsbygda IL
69 UK 09.09.00 Solveig Helene Smistad Stavanger VK
69 JK 10.05.97 Tuva Fløysvik Hillevåg AK
75 JK 25.03.97 Marianne Hekkilæ Tromsø AK
75 UK 18.01.01 Hannah Økland Trondheim AK
75 JK 28.09.97 Sunniva Block Nidelv IL
90 UK 02.12.01 Amalie Straume Trondheim AK
  Pulje 4, lørdag 29.04. 7
85 UM 01.02.02 Dennis Lauritsen Larvik AK
85 JM 27.09.98 Mathias Hove Johansen Stavanger VK
94 JM 03.06.98 Izak Süssmann Stavanger VK
94 UM 23.03.00 Kristen Brosvik AK Bjørgvin
94 JM 04.01.97 Ole Magnus Strand Hitra VK
105 JM 22.08.98 Ole-Kristoffer Sørland Breimsbygda IL
+105 UM 11.11.00 Leiv Arne Støyva Sårheim Breimsbygda IL
  Sum NM Junior 43
     
  Forfall:  

 

 

 

Comments are closed.