ØM 2016 – Påmeldinger

Bilde - Daniel Roness i støt

ØSTLANDSMESTERSKAPET 2016
PÅMELDINGER

Spydeberghallen, Spydeberg, lørdag 23. januar 2016, kl. 10.00.

Komplett påmeldingsliste her: ØM 2016 – påmeldinger

Navn                                            Fødselsd.      Klasse      Klubb                     Rykk     Støt    S.lagt

Thea Andersen Larsen                20.10.05         44 – UK    Larvik AK                  18         21           39
Emely Bjerkholt                            28.01.05         44 – UK    Larvik AK                  14         18           32

Helene Skuggedal                        11.01.01          48 – UK    Larvik AK                  46         64        108

Sofie Prytz Løwer                         21.01.01          63 – UK    Larvik AK                  56          68        124

Amalie Melin                                 08.05.99         69 – UK    T & IL National        43          54          97

Maren Fikse                                   13.03.99       +69 – UK    Gjøvik AK                 71           84       155
Martine Wang                               14.02.01        +69 – UK    Larvik AK                 25           37         62

Rebekka Tao Jacobsen                12.09.96          58 – JK     Larvik AK                 67           85       152

Nora Skuggedal                            29.06.98          63 – JK     Larvik AK                70           87        154
Ida Sofie Langstrand                    08.05.94         69 – JK      Grenland AK          49          63        112

Caroline Stene Jansen                28.05.92         53 – SK     T & IL National        26          40          66

Emelie Førstemann Nilsen        29.03.93         58 – SK     Oslo AK                    45          62         107
Ragnhild Haug Lillegård            13.11.92          58 – SK     Oslo AK                   40          55           95
Isabell Thorberg                          31.01.93         58 – SK     Tønsberg Kam.       42          45          87
Camilla Simonsen Brustad        05.04.92         58 – SK     Spydeberg At

My An Dinh                                  28.04.89         63 – SK     Grenland AK            58          67        125
Celine Mariell Bertheussen      10.09.93          63 – SK     Christiania AK         55          67        122
Anita Skimten Monsen              17.07.89          63 – SK     Oslo AK                    50         64         114
Kamilla Kolvig                             24.07.89          63 – SK     Christiania AK         44          59        103

Jacqueline Dahlstrøm                09.10.91          69 – SK     Spydeberg At          67          83        150
Ingvild Bang                                27.07.92           69 – SK     Larvik AK                47          57         104

Ruth Kasirye                                10.06.82          75 – SK    Tønsberg Kam.      100        125        225
Rebecca Tiffin                              07.09.86          75 – SK    Oslo AK                     61         76         137
Janicke Walle Jensen                  17.09.88          75 – SK     Christiania AK         46          61        101

Ingelin Hansen                            25.02.92       +75 – SK      Spydeberg At          55          71        124

Kira Ingelsrudøyen                     02.05.80        +75 – K1     Larvik AK                 40          50         90

Kaja Sæther                                 21.11.75           69 – K2     Oslo AK                   46          59        105
Marianne Lund                           26.11.76           75 – K2      Lenja AK

Kristian Holm                             12.06.03          62 – UM     Gjøvik AK                35          44           79
Dennis Lauritsen                        01.02.02          77 – UM     Larvik AK                70          83         150
Mikkel Helle Sørum                   18.04.02          77 – UM     T & IL National       46         60         105

Tor Eric Sivertsen                       05.10.87          62 – SM    Gjøvik AK                  70          93         163
Bruce-Ole Bjor Saiyajin             14.12.95          62 – SM     T & IL National      Debut

Daniel Roness                             14.04.91          69 – SM    Spydeberg At         110       142       250
Martin Wenstad Janssen           04.11.86          69 – SM    Christiania AK         92        117       209
Ole Martin Aas                            07.04.89          69 – SM    T & IL National        94        112       206
Trygve Stenrud Nilsen               03.09.91          69 – SM    Oslo AK                    68          90       158

Christian Lysenstøen                 06.07.93          77 – SM     Spydeberg At         87        105       187
Krister Thonerud                        03.04.92          77 – SM     Spydeberg At         88        102       187
Philip Mirzai Dang                      04.12.94          77 – SM     Oslo AK                   80        100       180

Leik Simon Aas                           11.01.89           85 – SM     T & IL National     125       155       276
Tomas Fjeldberg                         22.06.85          85 – SM    Spydeberg At         125       145       270
Marius Eliassen                           29.06.90          85 – SM    Spydeberg At        102        125       225
Kenneth Friberg                          21.06.84          85 – SM    Oslo AK                    85        115       200
Jardar Tøn                                    02.05.92          85 – SM     Gjøvik AK                85        105       190
Åsmund Rykhus                          07.09.87          85 – SM     Gjøvik AK                75        100       175
Magnus Chr. Jørgensen             19.04.89          85 – SM     Christiania AK        65         90        155

Sebastian Farmen                       09.05.92         94 – SM      Larvik AK               140       176       314
Ole Morten Joneid                      16.06.91         94 – SM      Spydeberg At        103       136       239
Chisom Okeke                             06.09.82         94 – SM      Christiania AK        102       136      238
Bjørnar Wold                               17.11.89         94 – SM      Spydeberg At          97       123       217
Andreas Nordmo Skauen          26.12.84        94 – SM      Oslo AK                    95       115       210
Christian Jahren                          26.11.91         94 – SM      Spydeberg At          90       115       205
Dag Aleksander Klethagen        27.04.90        94 – SM      Gjøvik AK                 90       115       205

Lars Joachim Nilsen                   19.09.88        105 – SM     T & IL National     111        140       248
Alexander Hauff                         29.06.88        105 – SM     Spydeberg At       103        130        226
Christian Solberg                       29.06.91         105 – SM     Spydeberg At         97        122        219
Tom-Erik Lysenstøen                31.12.94         105 – SM     Spydeberg At         95        120        211
Fredrik Finnerud                        09.07.86        105 – SM     Spydeberg At         85        107        192

Kenneth Heidenberg                30.01.82        +105 – SM    T & IL National    141        172        306
Jens Graff                                    04.09.92       +105 – SM    Spydeberg At       105        122        227
Chris Bruland                             02.07.83        +105 – SM    Oslo AK                  90        110        200

Niclas Thill                                  13.07.74            77 – M2    Spydeberg At         67          83        150
Bjørn Harald Fossum                09.06.75           94 – M2    Spydeberg At         70        100        170
Bjørn Thore Olsen                     06.12.67            69 – M3    Spydeberg At        45          60        105
Lars-Thomas Grønlien             12.06.69            94 – M3    Oslo AK                   85        105       190
Tom Danielsen                           21.01.66            85 – M4    Larvik AK               80        105       185
Alexander Bahmanyar             26.09.65            94 – M4    Spydeberg At        101      135        236
Frode Thorsås                           16.07.66             94 – M4    Larvik AK                68        88         156
Ole Jakob Aas                            05.03.64          105 – M4    T & IL National       94       117        211
Terje Gulvik                                04.09.61            94 – M5    Larvik AK                97        119        215
Geir Hestmann                          31.05.59          105 – M5    Oslo AK                   90       110        200
Johan Thonerud                        24.10.53            94 – M6    Spydeberg At         78       100        178
Rune Pettersen                          19.08.53        +105 – M6    Larvik AK               60       100        160
Jostein Myrvang                        11.08.46             94 – M8    Larvik AK               50         65         115
Kolbjørn Bjerkholt                    13.12.43        + 105 – M8    Larvik AK               67         90         155
Hans Martin Arnesen               29.06.39            77 – M9    IL Kraftsport           51         71        122
Roald Bjerkholt                         09.06.40            94 – M9    Larvik AK                 50         60        110
Per Marstad                               26.11.40          105 – M9   Tønsberg Kam.       60         68        128
Aage Sletsjøe                             19.05.38          105 – M9    Larvik AK                50          70        105


Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *