RM Østlandet 2015 – puljeoppsett

Bilde - Tomas Fjeldberg 2015 Nordisk

RM VEKTLØFTING 2015
Lørdag 17. oktober 2015, Spydeberghallen, Spydeberg.

PULJE 1
Vektkl. Kat.   Født           Navn                                             Lag
85         M1     29.03.76   Vegard Ruud                               Christiania AK
85         M1     19.10.79    Marius Hovdum                         National
77         M2     13.07.74    Niclas Thill                                   Spydeberg Atletene
69         M3     06.12.67   Bjørn Thore Olsen                      Spydeberg Atletene
94         M3     12.06.69   Lars-Thomas Grønlien              Oslo AK
94         M4     05.03.65   Ole Jakob Aas                             National
94         M4     26.09.65   Alexander Bahmanyar              Spydeberg Atletene
94         M5     31.05.59    Geir Hestman                             Oslo AK
94         M6     24.10.53    Johan Thonerud                        Spydeberg Atletene
77         M9     29.06.39    Hans Marin Arnesen                IL Kraftsport
56         UM     08.08.03   Kim Andre Åndalen                  Gjøvik AK
62         UM     15.03.03   Kristian Holm                             Gjøvik AK
69         UM     18.04.02   Mikkel Helle Sørum                  National
94         UM     05.05.98   Johannes Johansen                  Gjøvik AK

PULJE 2
Vektkl. Kat.   Født            Navn                                            Lag
63         UK     08.05.99    Amalie Melin                             National
69         UK     13.03.99    Maren Fikse                               Gjøvik AK
53         SK      28.05.92    Caroline Stene Jansen             National
58         SK      29.03.93    EmelieFørstemann Nilsen      Oslo AK
63         SK      21.06.81    Lena Jensen                               Lenja AK
69         SK      24.07.89   Kamilla Kolvig                            Christiania AK
69         SK      10-09-93   Celine Mariell Bertheussen     Christiania AK
75         SK      07.08.86    Rebecca Tiffin                            Oslo AK
75         SK      25.02.92    Ingelin Hansen                          Spydeberg Atletene

PULJE 3
Vektkl. Kat.    Født           Navn                                           Lag
69         SM     07.04.89   Ole Martin Aas                          National
69         SM     14.04.91    Daniel Roness                           Spydeberg Atletene
69         SM     04.11.86    Martin Wenstad Janssen        Christiania AK
69         SM     06-07-93   Christian Lysenstøen              Spydeberg Atletene
77         SM     03.04.92    Krister Thonerud                     Spydeberg Atletene
77         SM     04.12.94    Philip Mirzai Dang                   Oslo AK
85         SM     22.06.85    Tomas Fjeldberg                      Spydeberg Atletene
85         SM     28.04.92    Henrik Walter Pettersen        Spydeberg Atletene
85         SM     29.06.90    Marius Eliassen                       Spydeberg Atletene
85         SM     08.07.91    Eirik Mølshaug                         Lørenskog AK
85         SM     02.05.92    Jardar Tøn                                Gjøvik AK
85         SM     22.04.86    Przemyslaw Sobka                  Christiania AK
85         SM     22.10.88    Martin Skauen                         Oslo AK
85         SM     16.04.92    Per Espen Omberg                  National
85         SM     11.01.89     Leik Simon Aas                        National
85         SM     26.02.92    Daniel Isaksen                         National

PULJE 4
Vektkl. Kat.   Født           Navn                                           Lag
94         SM     17.11.89    Bjørnar Wold                           Spydeberg Atletene
94         SM     30.08.88   Bent Furevik                             Lørenskog AK
94         SM     27.09.88   Jon-Wilhelm Johansen
.                                          Schweder                                  Lørenskog AK
94         SM     02.06.94   Ole Sigurd Lodsby                   Gjøvik AK
94         SM     06.09.82   Chisom Okeke                          Christiania AK
94         SM     26.12.84   Andreas Nordmo Skaugen     Oslo AK
94         SM     31.12.94    Tom-Erik Lysenstøen             Spydeberg Atletene
105       SM     29.06.88   Alexander Hauff                      Spydeberg Atletene
105       SM     23.09.87   Mehmet Alp Özalp                  Lørenskog AK
105       SM     19.05.92   Marius Haave                           Lørenskog AK
105       SM     23.06.87   Tor Kristoffer Klethagen        Gjøvik AK
105       SM     19.09.88   Lars Joachim Nilsen                National
.            SM      04.09.92   Jens Graff                                 Spydeberg Atletene
.            SM     27.09.88   Anno Elo                                    Lørenskog AK
.            SM     23.07.87   Mattias Larsen                          Oslo AK
.            SM     30.01.82   Kenneth Heidenberg               National

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *