Terminliste 2016

LOGO NVF

TERMINLISTE 2016

Terminlisten for 2016 finner du under menyvalget KALENDER.

Eller se nedenfor.

Terminliste 2016

JANUAR
1 Seriestevne Spydeberg Atletene kl. 18.00
4 Klubbstevne Larvik AK kl. 17.00
13 Klubbstevne Nidelv IL kl. 18.00
15 Seriestevne T & IL National kl. 18.00
22 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
23 Landsdelsmesterskap (inkl. Norges Cup 1. runde)
– Nordenfjeldske Hitra VK kl. 12.00
– Vestlandet Tysvær VK kl. 12.00
– Østlandet Spydeberg Atletene kl. 12.00
24 Åpent stevne Christiania AK kl. 12:00
25-26 Klubbstevne Larvik AK kl. 17.00
27 Lagseriestevne Gjøvik AK kl. 18.00
27 Nasjonalt stemne Tambarskjelvar IL kl. 18.00
28 Seriestevne Stavanger VK kl. 18.00
29 Seriestevne Spydeberg Atletene kl. 18.00
29 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
29 Seriestevne Vigrestad IK kl. 18.00
30 Kvalifiseringsstevne Lenja AK kl. 14:00
30 NM kvalifisering/Lagseriestevne Trondheim AK kl. 13.00
30 Seriestevne Viking AK kl. 12.00

FEBRUAR
2 Lagseriestevne Hitra VK kl. 18.00
3 Seriestevne AK Bjørgvin kl. 18.30
3 Klubbstevne Oslo AK kl. 18.00
6 Rogaland Cup 1 Stavanger VK kl. 12.00
10 Lagseriestevne Hitra VK kl. 18.00
10 Klubbstevne Nidelv IL kl. 18.00
10 Nasjonalt stemne Tambarskjelvar IL kl. 18.00
10 Nasjonalt stemne (TIS) Tambarskjelvar IL kl. 18.00
10 Seriestevne T & IL National kl. 18.00
11 Lagseriestevne Namsos VK kl. 18.00
19-21 NM Senior/Veteran Trondheim AK kl.
23 Seriestevne Grenland AK kl. 18.00
24 Klubbstevne Nidelv IL kl. 18.00
24 Nasjonalt stemne Tambarskjelvar IL kl. 18.00
24 Lagseriestevne Trondheim AK kl. 18.00
26-27 Klubbstevne Larvik AK kl. 17.00
26 Seriestevne Spydeberg Atletene kl. 18.00
26 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
27 Seriestevne Stavanger VK kl. 13.00
27 Seriestevne Viking AK kl. 12.00
29 Seriestevne Vigrestad IK kl. 18.00

MARS
9 Seriestevne AK Bjørgvin kl. 18.30
9 Nasjonalt stemne Tambarskjelvar IL kl. 18.00
12 NM Junior/Norges Cup 2. runde Gjøvik AK kl
18 Seriestevne T & IL National kl. 18.00
18 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
23 Klubbstevne Larvik AK kl. 17.00
25 Seriestevne Spydeberg Atletene kl. 18.00
26 Seriestevne Viking AK kl. 12.00
29 Seriestevne Stavanger VK kl. 18.00
30 Nasjonalt stemne Tambarskjelvar IL kl. 18.00
30 Seriestevne Vigrestad IK kl. 18.00

APRIL
2 NVF Klubbleder utviklingsseminar Gardermoen kl. 12.00
3 NVF Ting Gardermoen kl. 10.00
4 Lagseriestevne Trondheim AK kl. 18.00
6 Lagseriestevne Hitra VK kl. 18.00
6 Klubbstevne Oslo AK kl. 18.00
8 Seriestevne Spydeberg Atletene kl. 18.00
10-16 EM Senior Førde, Norge
11 5-kampsstevne T & IL National kl. 18.00
20 Klubbstevne 5-kamp Nidelv IL kl. 18.00
21 Lagseriestevne Namsos VK kl. 18.00
22 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
25 Seriestevne Vigrestad IK kl. 18.00
26 Seriestevne Grenland AK kl. 18.00
26-27 Klubbstevne Larvik AK kl. 17.00
27 Seriestevne 5-kamp AK Bjørgvin kl. 18.00
27 Klubbmesterskap Nidelv IL kl. 18.00
27 Nasjonalt stemne Tambarskjelvar IL kl. 18.00
27 Nasjonalt stemne (TIS) Tambarskjelvar IL kl. 18.00
27 Klubbmesterskap/Lagseriestevne Trondheim AK kl. 18.00
28 Seriestevne Stavanger VK kl. 18.00
29 Seriestevne Spydeberg Atletene kl. 18.00
29 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
30 Åpent stevne Christiania AK kl. 12:00
27 Lagseriestevne 5-kamp Gjøvik AK kl. 13.00
30 Seriestevne Viking AK kl. 12.00

MAI
11 Klubbstevne Hitra VK kl. 18.00
13 Seriestevne Spydeberg Atletene kl. 18.00
14 5-kampsstevne T & IL National kl. 13.00
20 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
21 Internasjonalt stevne AK Bjørgvin kl. 12.00
21 Åpent stevne Lenja AK kl. 14:00
21 Rogaland Cup 2 Tysvær VK kl. 12.00
25 Klubbstevne 5-kamp Nidelv IL kl. 18.00
25 Klubbstevne Larvik AK kl. 17.00
25 Klubbstevne Oslo AK kl. 18.00
25 Nasjonalt stemne Tambarskjelvar IL kl. 18.00
25 Nasjonalt stemne (TIS) Tambarskjelvar IL kl. 18.00
27 Seriestevne Spydeberg Atletene kl. 18.00
27 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
28 Seriestevne Stavanger VK kl. 13.00
28 Seriestevne Viking AK kl. 12.00
30 Seriestevne 5-kamp AK Bjørgvin kl. 18.00
30 Seriestevne Vigrestad IK kl. 18.00

JUNI
4 5-kampsstevne T & IL National kl. 13.00
4 KM 5-kamp
Nordenfjeldske Nidelv IL kl.
6 Lagseriestevne Trondheim AK kl. 18.00
10 5-kampsstevne T & IL National kl. 18.00
11 Seriestevne Viking AK kl. 12.00
11 KM 5-kamp
– Sogn og Fjordane Breimsbygda IL kl.
– Hordaland AK Bjørgvin kl.
– Rogaland/Agder – også Rogaland Cup 3 Vigrestad IK kl.
– Vestfold Larvik AK kl.
11 RM 5-kamp
– Østlandet T & IL National kl.
16-19 13th International Women Weightlifting Grand Prix Tenerife, Spania kl.
16 Lagseriestevne Namsos VK kl. 18.00
17 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
20-21 Klubbstevne Larvik AK kl. 17.00
22 Seriestevne 5-kamp AK Bjørgvin kl. 18.00
22 Klubbstevne 5-kamp Nidelv IL kl. 18.00
22 Nasjonalt stemne Tambarskjelvar IL kl. 18.00
22 Nasjonalt stemne (TIS) Tambarskjelvar IL kl. 18.00
24 Seriestevne Spydeberg Atletene kl. 18.00
24 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
25 Seriestevne Viking AK kl. 12.00
27 Seriestevne Vigrestad IK kl. 18.00
28 Seriestevne Grenland AK kl. 18.00
28 Seriestevne Stavanger VK kl. 18.00
29 Lagseriestevne Trondheim AK kl. 18.00

JULI
6 Klubbstevne Larvik AK kl. 16.00
15 Klubbstevne Spydeberg Atletene kl. 18.00
20 Nasjonalt stemne Tambarskjelvar IL kl. 18.00
22 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
23 Lagseriestevne 5-kamp Gjøvik AK kl. 13.00
25 Klubbkonkurranse Vigrestad IK kl. 18.00
29 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00

AUGUST
5-16 Olympiske leker Rio de Janeiro, Brasil
6 Klubbmesterskap Gjøvik AK kl. 13.00
13 5-kampsstevne T & IL National kl. 14.00
19 Seriestevne Spydeberg Atletene kl. 18.00
19 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
23-24 Klubbstevne Larvik AK kl. 17.00
24 Seriestevne 5-kamp AK Bjørgvin kl. 18.00
24 Nasjonalt stemne Tambarskjelvar IL kl. 18.00
25 Seriestevne Stavanger VK kl. 18.00
26 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
27 Åpent stevne Christiania AK kl. 12:00
27 Seriestevne Viking AK kl. 12.00
29 Seriestevne Vigrestad IK kl. 18.00
31 Lagseriestevne Hitra VK kl. 18.00
31 Klubbstevne 5-kamp Nidelv IL kl. 18.00
31 Klubbstevne Oslo AK kl. 18.00
31 Nasjonalt stemne Tambarskjelvar IL kl. 18.00
31 Nasjonalt stemne (TIS) Tambarskjelvar IL kl. 18.00

SEPTEMBER
2 Seriestevne Spydeberg Atletene kl. 18.00
5 Lagseriestevne Trondheim AK kl. 18.00
7 Klubbmesterskap 5-kamp Nidelv IL kl. 18.00
10 Lagseriestevne 5-kamp Gjøvik AK kl. 13.00
11-17 EM U15 & U17 Nowsy Tomysl, Polen
12 5-kampsstevne T & IL National kl. 18.00
14 Nasjonalt stemne Tambarskjelvar IL kl. 18.00
16 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
17 NM 5-kamp/Norges Cup 3. runde Larvik AK kl.
21 Seriestevne 5-kamp AK Bjørgvin kl. 18.00
22 Lagseriestevne Namsos VK kl. 18.00
23 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
24 Hitra Cup Hitra VK kl. 11:00
24 Klubbmesterskap Lenja AK kl. 14.00
24 Seriestevne Stavanger VK kl. 13.00
24 Seriestevne Viking AK kl. 12.00
26 Seriestevne Vigrestad IK kl. 18.00
27 Seriestevne Grenland AK kl. 18.00
27-28 Klubbstevne Larvik AK kl. 17.00
28 Klubbstevne 5-kamp Nidelv IL kl. 18.00
28 Nasjonalt stemne Tambarskjelvar IL kl. 18.00
28 Nasjonalt stemne (TIS) Tambarskjelvar IL kl. 18.00
28 Lagseriestevne Trondheim AK kl. 18.00
29 Seriestevne Viking AK kl. 18.00
30 Seriestevne Spydeberg Atletene kl. 18.00
30- Nordisk Senior/KlubbLag Rovaniemi, Finland kl.

OKTOBER
-2 Nordisk Senior/KlubbLag Rovaniemi, Finland kl.
1-2 NVF Klubbleder utviklingsseminar kl. 12.00
11-12 Klubbstevne Larvik AK kl. 17.00
12 5-kampsstevne T & IL National kl. 18.00
15 KM
– Nordenfjeldsk Trondheim AK kl. 12.00
– Sogn og Fjordane Tambarskjelvar IL kl. 12.00
– Hordaland Flaktveit IK kl. 12.00
– Rogaland/Agder – også Rogaland Cup 4 Hillevåg AK kl. 12.00
– Vestfold Tønsberg-kam? kl. 12.00
15 RM
– Østlandet Gjøvik AK kl. 12.00
19 Nasjonalt stemne Tambarskjelvar IL kl. 18.00
19 Nasjonalt stemne (TIS) Tambarskjelvar IL kl. 18.00
20-25 VM Ungdom Penang, Malaysia
21 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
26 Klubbstevne 5-kamp Nidelv IL kl. 18.00
27 Seriestevne Stavanger VK kl. 18.00
28 Klubbstevne Spydeberg Atletene kl. 18.00
28 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
29 Klubbstevne Viking AK kl. 12.00
29-30 Nordisk Junior/Ungdom Reykjavik, Island kl.
31 Seriestevne Vigrestad IK kl. 18.00

NOVEMBER
4 Klubbstevne AK Bjørgvin kl. 18.30
9 Klubbstevne Larvik AK kl. 17.00
12 NM Ungdom Gjøvik AK kl.
13-17 Universitets VM Merida, Mexico
16 Klubbstevne Oslo AK kl. 18.00
18 Klubbstevne Spydeberg Atletene kl. 18.00
18 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
19 Avslutningsstevne løfterskole Gjøvik AK kl. 13.00
19 Rogaland Cup 5/Finale Haugesund VK kl. 12.00
23 Klubbstevne Nidelv IL kl. 18.00
23 Nasjonalt stemne Tambarskjelvar IL kl. 18.00
24 Klubbstevne Namsos VK kl. 18.00
24 Seriestevne Stavanger VK kl. 18.00
25 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
26 Åpent stevne Lenja AK kl. 14:00
26 Klubbstevne Viking AK kl. 12.00
28 Klubbstevne Vigrestad IK kl. 18.00

DESEMBER
1-12 EM Junior & U23 Eilat, Israel
2-3 NM Lag/Norges Cup 4. runde Fastsettes senere
10 Åpent stevne Christiania AK kl. 11:00
28 Klubbstevne Trondheim AK kl. 18.00
16 Klubbstevne Spydeberg Atletene kl. 18.00
22 Julestevne Namsos VK kl. 18.00
23 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
26 Julestemne Tambarskjelvar IL kl. 14.00
26 Klubbstevne Vigrestad IK kl. 18.00
28 Nyttårsstevne AK Bjørgvin kl. 18.00
28 Julestevne Gjøvik AK kl. 13.00
28 Julestevne Nidelv IL kl. 18.00
28 Julestevne T & IL National kl. 18.00
29 Julestevne Hitra VK kl. 14.00
29 Klubbmesterskap Stavanger VK kl. 18.00
30 Klubbstevne Larvik AK kl. 16.00
30 Klubbstevne Tønsberg-Kam. kl. 18.00
31 Klubbstevne Viking AK kl. 12.00

Oppdatert: 09. november 2015

 

 

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *