Styret og øvrige tillitsvalgte 2020

Valgt på regionstinget, lørdag 15.februar 2020 

Styret

Leder Nicolai Roness 

Gjenvalgt for 1 år    |  Klubb: Gjøvik Atletklubb    

  •  vektloftingost@gmail.com
  • nicolai.roness@gmail.com       

Ansvarsområder: Økonomi, Dommerutdanning og Lederansvar.


Nestleder Hilde Næss 

Valgt for  2 år   |  Klubb: Lørenskog Atletklubb 

  • Frknaess@gmail.com

Ansvarsområder: Nestleder og sekretær


Styremedlem Christian Lysenstøen

Gjenvalgt for 1 år  | Klubb: Spydeberg Atletene            

  • holoveien70@gmail.com                                                               

Ansvarsområder: Dommer og stevneansvarlig


Styremedlem Janicke Walle Jensen 

Gjenvalgt for 1 år    |    Klubb: Christiania Atletklubb         

  • Janicke_walle@hotmail.com                                                       

Ansvarsområder: Kommunikasjonsansvarlig: fotograf, hjemmeside og sosiale medier


Styremedlem Celine Mariell Bertheussen 

Gjenvalgt for 2 år  | Klubb: Spydeberg Atletene   

  • celinebertheussen@icloud.com

Regionstreneransvarlig



Styremedlem Asta Rønning Fjærli                                  

Gjenvalgt for  1 år |  Klubb: Oslo Atletklubb   

  • astarf90@gmail.com                                                                     

Ansvarsområder: Utdanning (dommer- og trenerkurs) og rekorder/ ranking.


Varamedlem John Vidar Lund                                          

Gjenvalgt for 1 år   |   Klubb: Lenja AK 


************                      

Revisorer
1. revisor Jan Baggerud Larsen                IL Kraftsport                                  1 år
2. revisor Eva Grøndahl Lundberg          Spydeberg Atletene                      1 år

Valgkomité
Leder
Medlem Kaya Synnøve Kristiansen          Spydeberg Atletene                      1 år
Medlem Stig Mistereggen                            IL Kraftsport                                  1 år
Varamedlem Fredrik Kvist Gyllensten     Christiania AK                               1 år

MEDLEMSKLUBBER

  • Lørenskog AK
  • Elverum AK
  • Christiania AK
  • Oslo AK
  • Halden SI
  • Jeløy AK
  • Lenja AK
  • Moss SIK
  • Spydeberg Atletene
  • T & IL National